مجاهد فرهنگی بدون مرز، سید محمدعلی رحیمی

عمران خان: مشکلات زائران پاکستانی در مرز با ایران رفع می شود

اسلام آباد – ایرنا – نخست وزیر پاکستان در دیدار دبیرکل حزب مجلس وحدت مسلمین به عنوان یکی از مهم ترین تشکل های شیعی این کشور گفت: مشکلات زائران در گذرگاه مرزی تفتان (مرز مشترک با میرجاوه ایران) برای همیشه حل شده و در این خصوص دستورات لازم به نهادهای مربوط ابلاغ شده است.

به گزراش روز چهارشنبه ایرنا، «عمران خان» در دیدار با «علامه راجا ناصر عباس» دبیرکل مجلس وحدت مسلمین، در خصوص حل مشکلات زائران پاکستانی (به ویژه در ایام محرم و سفر) تاکید کرد.
«عمران خان» با تجلیل از رفتار منطقی حزب مجلس وحدت مسلمین در تمامی چالش های سیاسی پاکستان، از این حزب به عنوان صدای مظلومان و درد کشیدگان جامعه یاد کرد.
وی افزود:دولت پاکستان تلاش می کند تا مشکلات زائران پاکستانی به خصوص در مرز تفتان را برای همیشه حل کند و در این خصوص نیز، دستورات لازم به مسئولان داده شده است.
علامه راجا ناصر عباس جعفری نیز در این دیدار با تقدیر از رفتار خوب دولت با زائران پاکستانی، از ساخت استراحتگاه های مجهز در مرز تفتان تشکر کرد.
به گزارش ایرنا نخست‌وزیر پاکستان که پیش از انتخابات نیز وعده حل مشکلات زائران پاکستانی را داده بود، در آستانه ماه محرم و صفر امسال، به مسئولان دولتی دستور داده ظرف ۴۸ ساعت برنامه جامعی برای حل مشکلات زائران فراهم کرده و آن را اعلام کنند.
نخست‌وزیر پاکستان در آن نشست از مسئولان دولت خواست که تعداد کانترهای ورود و خروج را در مرز مشترک با ایران افزایش داده و تامین امنیت زائران را که یکی از جدی‌ترین مشکلات سفر بود، با برنامه‌ریزی دقیق انجام دهند.
آساق**۶۱۲۵**۱۶۶۳**۱۳۳۷

همچنین بخوانید...

مهر گزارش می دهد؛ وحدتی که با انفجار هم گسستنی نیست/ زاهدان در امنیت کامل است

آیت الله نوری همدانی: علت جنگ وهابیون با مردم یمن دشمنی با شیعیان است

حجت الاسلام سید حامد علم الهدی: اهل سنت تفاوتی با شیعیان ندارند/ حضور اهل سنت در جشن های انقلاب

مرجع عالیقدر جهان تشیع: همکاری ادیان توحیدی راهکار مقابله با دشمنان است

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.