مجاهد فرهنگی بدون مرز، سید محمدعلی رحیمی

نعیم قاسم: واشنگتن در موقعیتی نیست که بتواند چیزی به لبنان دیکته کند

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در واکنش به اظهارات سخیف معاون وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد: واشنگتن در موقعیتی نیست که بتواند به لبنان چیزی دیکته کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان امروز چهارشنبه به اظهارات سخیف «دیوید هیل» معاون وزیر خارجه آمریکا واکنش نشان داد.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در این خصوص گفت: سفر «هیل» به منظور ثبت در آرشیو رسانه‌ ای و موزه‌ های تاریخ به انجام رسید. او دقیقاً می‌ داند که در موقعیت دیکته کردن چیزی بر لبنان قرار دارد؛ فردی که نقض مکرر حریم لبنان توسط اسرائیل را نادیده می‌گیرد و در کنار تکفیری‌ها قرار دارد، شایسته نصیحت کردن نیست.

وی در ادامه تصریح کرد: آینده لبنان و گزینه‌ های پیش روی این کشور به دست فرزندانش رقم خواهد خورد و صیانت از لبنان به دست ارتش، ملت و مقاومت قرار دارد.

این درحالیست که دوشنبه هفته جاری،«دیوید هیل» (David Hale) معاون اداره سیاسی وزارت خارجه آمریکا از ادامه تلاش‌ های واشنگتن برای مقابله با آنچه وی مدعی فعالیت های خطرناک ایران در منطقه از جمله حمایت مالی و  پشتیبانی از گروه‌ های نیابتی چون حزب‌الله لبنان شد، خبر داده بود!

معاون اداره سیاسی وزارت خارجه آمریکا پس از دیدار با مقامات لبنان بدون اشاره به جنگ افروزی های مکرر رژیم صهیونیستی در منطقه در اظهاراتی تکراری و مضحک مدعی شد: اینکه لبنان شبه نظامیانی داشته باشد که خارج از کنترل دولت بوده، پاسخگوی مردم  نباشد، تونل حفر کرده و ثبات منطقه را تهدید کند، غیر قابل قبول است.

همچنین بخوانید...

مهر گزارش می دهد؛ وحدتی که با انفجار هم گسستنی نیست/ زاهدان در امنیت کامل است

آیت الله نوری همدانی: علت جنگ وهابیون با مردم یمن دشمنی با شیعیان است

حجت الاسلام سید حامد علم الهدی: اهل سنت تفاوتی با شیعیان ندارند/ حضور اهل سنت در جشن های انقلاب

مرجع عالیقدر جهان تشیع: همکاری ادیان توحیدی راهکار مقابله با دشمنان است

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.