شهید سیّد محمدعلی رحیمی

برچسب: قمه زنی

دشمنان به دنبال تدارک فتنه‌ای عظیم برای بدنام کردن شیعه

دشمنان به دنبال تدارک فتنه‌ای عظیم برای بدنام کردن شیعه

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، عزاداری‌های مردم کشورمان در مناطق مختلف و شیعیان خارج از کشور را در دهه محرم بسیار با شکوه توصیف کرد و گفت: پیروان سیدالشهداء نشان دادند که واقعا در این مسیر ثابت قدم و استوار هستند.

انعکاس اخبار قمه زنی در رسانه‌های غربی + عکس

انعکاس اخبار قمه زنی در رسانه‌های غربی + عکس

ا انتشار تصاویر قمه زنی در افغانستان، پاکستان و عراق موج رسانه ای جدیدی علیه مسلمانان بر پا شده. این تصاویر به گونه ای گزینش شده که این تصاویر دلخراش باشد. در فیلم ها و عکس های موجود سعی شده از عکس کودکان و نوجوانان بیشتر استفاده شود. http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132788.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132789.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132790.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132792.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132793.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132791.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132794.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132796.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132797.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132799.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132800.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132816.jpg ...

رد پای بیت سید صادق شیرازی این بار در سینما + فیلم

رد پای بیت سید صادق شیرازی این بار در سینما + فیلم

به تازگی یاسر الحبیب یکی از چهره‌های مشهور فرقه انحرافی تشیع انگلیسی در سخنانی که از شبکه ماهواره‌ای «فدک» که با حمایت مالی انگلستان و جریان‌های مخالف وحدت اسلامی در بین مسلمانان اداره می شود از ساخت فیلمی به نام «یوم العذاب» پرده برداشت.

صفحه 1 از 2 1 2

هدیه رهبر معظم انقلاب

قرآن اهدایی رهبر معظم انقلاب به خانواده شهید ر رحیمی
تصویر قرآن اهدایی رهبر معظم انقلاب
در دیدار با خانواده شهید سیدمحمدعلی رحیمی
در تاریخ ۱۳۷۵/۱۲/۶