شهید سیّد محمدعلی رحیمی

برچسب: ماه محرم

عمران خان: مشکلات زائران پاکستانی در مرز با ایران رفع می شود

عمران خان: مشکلات زائران پاکستانی در مرز با ایران رفع می شود

اسلام آباد - ایرنا - نخست وزیر پاکستان در دیدار دبیرکل حزب مجلس وحدت مسلمین به عنوان یکی از مهم ترین تشکل های شیعی این کشور گفت: مشکلات زائران در گذرگاه مرزی تفتان (مرز مشترک با میرجاوه ایران) برای همیشه حل شده و در این خصوص دستورات لازم به نهادهای مربوط ابلاغ شده است.

محرّم در پاکستان؛ نماد عشق شیعه و سنی به سالار شهیدان

محرّم در پاکستان؛ نماد عشق شیعه و سنی به سالار شهیدان

ماه محرم از دیر زمان تاکنون در میان مردم شبه قاره به ویژه هند و پاکستان، از احترام و منزلت خاص برخوردار بوده و این ماه به دلیل اعتقادات مردم، برای مسلمانان و غیرمسلمانان و شیعه وسنی، نماد یکدلی، همدلی و عشق به سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) بوده است.

انعکاس اخبار قمه زنی در رسانه‌های غربی + عکس

انعکاس اخبار قمه زنی در رسانه‌های غربی + عکس

ا انتشار تصاویر قمه زنی در افغانستان، پاکستان و عراق موج رسانه ای جدیدی علیه مسلمانان بر پا شده. این تصاویر به گونه ای گزینش شده که این تصاویر دلخراش باشد. در فیلم ها و عکس های موجود سعی شده از عکس کودکان و نوجوانان بیشتر استفاده شود. http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132788.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132789.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132790.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132792.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132793.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132791.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132794.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132796.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132797.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132799.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132800.jpg http://www.rajanews.com/sites/default/files/old_node_images/132816.jpg ...

هدیه رهبر معظم انقلاب

قرآن اهدایی رهبر معظم انقلاب به خانواده شهید ر رحیمی
تصویر قرآن اهدایی رهبر معظم انقلاب
در دیدار با خانواده شهید سیدمحمدعلی رحیمی
در تاریخ ۱۳۷۵/۱۲/۶