مجاهد فرهنگی بدون مرز، سید محمدعلی رحیمی

معرفی و عرضه کتاب رسول مولتان در هیأت میثاق با شهدا – دانشگاه امام صادق (ع)

کتاب رسول مولتان، شرح زندگی شهید سیدمحمدعلی رحیمی در هیأت میثاق با شهدا در دانشگاه امام صادق علیه السلام معرفی و عرضه شد.

کتاب «رسول مولتان» نوشته “زینب عرفانیان” از زندگی مجاهد فرهنگی بدون مرز، شهید «سید محمدعلی رحیمی» رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان می‌گوید.

این کتاب، شرح زندگی و مجاهدت‌های فرهنگی شهید رحیمی در خارج از کشور، از زبان همسرشان است.

رسول مولتان کتاب سازنده و بیدارکننده‌ای است که فقط شهادت را نشان نمی‌دهد، بلکه مسیر این سرنوشت را نیز بیان می‌کند.

بیست سال از شهادت شهیدی که تروریست‌ها او را بهتر می شناختند می‌گذرد، اما این روزها که بیشتر از هر زمان دیگری تکفیری‌ها خون شیعیان را می‌ریزند، حقانیت شهید هویداتر از قبل می‌شود.

در شب ششم محرم الحرام ۱۴۳۹ روز سه‌شنبه چهارم مهر ۱۳۹۶ کتاب رسول مولتان در هیأت میثاق با شهدا پیش از آغاز سخنرانی برای حضار معرفی و در غرفه‌های کتاب این هیأت با تخفیف ویژه جهت علاقمندان عرضه شد.

گفتنی است هیأت میثاق با شهدا که در دانشگاه امام صادق علیه السلام در دهه اول محرم با سخنرانی حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان و مداحی حاج میثم مطیعی برگزار می‌شود در طرح «نذر فرهنگی» یک دهه میهمان شهدا بوده و هر شب به نیابت از یک شهید، عزاداران حسینی می‌توانند ضمن آشنایی بیشتر با آن شده از محصولات فرهنگی نیز بهره‌مند شوند.

همچنین بخوانید...
1 نظر
  1. سعید جعفری می‌گوید

    با سلام ، بنده از طریق آقای وحید یامین پور در برنامه کتاب باز با این شهید بزرگوار آشنا شدم و سعادتی شد تا در ماه مبارک رمضان کتاب رسول مولتان را مطالعه کنم روحشان شاد و با انبیا الهی قرین .
    یا علی

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.