مجاهد فرهنگی بدون مرز، سید محمدعلی رحیمی

مقام سیاسی یمن: مسلمانان منطقه امروز در سنگر واحد حضور دارند

دبیرکل جنبش «مستقبل العداله» کشور یمن گفت: امروز مسلمانان منطقه به برکت ایثار، جانفشانی و رشادت‌های شهدا، در سنگری واحد حضور دارند.

به گزارش ایرنا، سید «حسن علی العماد» عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از برگزاری سومین بزرگداشت «مجاهدان در غربت» در دانشگاه دامغان افزود: به برکت حرکت امام خمینی(ره) و رهنمودهای امام خامنه ای، امروز همه مسلمانان در جبهه و سنگر واحد حاضر هستند.
او با تاکید بر این که دشمن باید بداند زمان جدا کردن کشورهای اسلامی از یکدیگر به پایان رسیده است، اضافه کرد: امروز کشورهای منطقه همه زیر پرچم اسلام در یک سنگر مقابل آل سعود، آمریکا، اسراییل و استکبار جهانی ایستادگی می کنند.
علی العماد اضافه کرد: دشمن از زمان خلافت امیرالمومنین (ع) سعی در ایجاد تفرقه بین جبهه حق و باطل دارد که با حرکت شیعیان و دوست داران اسلام در منطقه، هرگز موفق به این کار نشده است.
دبیرکل جنبش مستقبل العداله یمن افزود: برگزاری این بزرگداشت ها نشان می دهد که امروز اسلام با اتحاد بین همه ملت ها و کشورهای اسلامی منطقه در حال گسترش است.
وی ادامه داد: امام خمینی (ره) کشورهای اسلامی را زنده و بیدار کرد و امروز شاهدیم اسلام به قلب مسلمانان جهان راه پیدا کرده است.
علی العماد بیان کرد: اگر آمریکا، عربستان و اسراییل به بهانه های مختلف به دنبال نابودی انقلاب اسلامی هستند، باید بدانند امروز اسلام در تمام جهان راه پیدا کرده است.
دبیرکل جنبش مستقبل العداله یمن گفت: امروز یمن در محاصره است و تسلیحات کافی در جنگ با عربستان ندارد اما سلاح ما، انسان های آزاده و مقاوم یمن است که همانند هزاران موشک قدرت نابودی استکبار را دارد.
سومین بزرگداشت مجاهدان در غربت با حضور بیش از ۸۵ اندیشمند و فرهیختگان ۲۸ کشور جهان، مقام های لشگری و کشوری و هم چنین خانواده های شهدا کشورهای لبنان، سوریه، نیجریه و فلسطین شامگاه چهارشنبه در دانشگاه دامغان برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری ایرنا

همچنین بخوانید...

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.